Proč začít prodávat na Amazonu?

Nebaví vás stereotypní život ve vašem zaměstnání? Otravuje vás chodit každý den do práce od 9-18h? Nebaví vás poslouchat své nadřízené? Máte touhu změnit svůj život k lepšímu? Začít podnikat? Vydělávat pořádné peníze? Chtěli byste žít a pracovat kdekoli na světě, být nezávislý/á?

Pokud jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli ANO, tak pozorně čtěte dál.

Tohle vše vám podnikání na Amazonu může dát!

Jelikož se jedná o největší e-shop na světě, vytvoření a následný prodej vlastní značky pro vás nebude problém. Vybudovat vlastní e-shop je finančně i časově velmi náročné. Trvá dlouho, než si vybudujete určitou klientelu.

Na Amazon chodí stovky milionů zákazníků, kteří na něm rádi nakupují, mají k němu už určitou důvěru. Proto o zákazníky nebudete mít nouzi. A to nejtěžší – přivést je na váš e-shop, se vám díky Amazonu vyhne.

Ná vás zavisí především to, vytvořit kvalitní produkt a veškeré věci okolo, následně pracovat na marketingu a porazit tak konkurenci. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že se nemusíte ničeho bát, první kus většinou prodáte hned první či druhý den po spuštění prodeje. V případě úspěchu se z vás může stát milionář, v případě neúspěchu se vám minimálně vrátí vaše investice. Není se tedy čeho obávat!

Ptáte se: ,,Jak budu zboží ale rozesílat, kde ho budu skladovat?”

Toto je velmi jednoduché. Amazon nabízí službu FBA, která vám nabídne skladování a veškerou distribuci zboží včetně reklamací za vás!

Funguje to tak, že z každého prodaného kusu, vám Amazon strhne malý poplatek (odvíjí se od ceny produktu) za tuto službu. Na vás tedy pak je zejména marketing

Po zavedení produktu na trh se už po pár týdnech můžete dostat do stádia, kdy stačí pracovat i třeba jen 2-3h denně. Pokud budete chtít více peněz, vytvoříte si další a další produkty, rozšíříte svojí působnost i do dalších Amazonů (v jiných zemích). Budete už vědět, jak na to, celý proces pouze zopakujete a výdělky se tak znásobí.

Nebudeme vám slibovat, že se z vás stane “boháč” přes noc, je to podnikání jako každé jiné. Bude to stát trochu nervů, usílí, nějaký ten kapitál, ale odměna rozhodně stojí za to!

PRO KOHO JE TOTO PODNIKÁNÍ VHODNÉ?

Podnikání na Amazonu je jak pro zkušené podnikatele, tak pro začátečníky. Je pro muže i ženy, jakéhokoli věku (18+). Pokud se bojíte do toho jít sám/sama, není problém se s někým domluvit a podnikat ve dvou, či ve více lidech. Doporučujeme ovšem podnikat pouze s důvěryhodnými lidmi, které velmi dobře znáte. 

Jsi žena a myslíš si, že toto podnikání je spíše pro muže? Rozhodně to tak není! Osobně jako žena ti mohu říct, že jsem si v životě nemyslela, že bych mohla podnikat, že bych vložila nějaký kapitál do něčeho, čemu vůbec nerozumím. Rozhodla jsem se ale, že být zaměstnaná, někoho poslouchat, mít pevnou pracovní dobu, být na jednom místě není pro mne. Miluji cestování a dobrodružný život. Rozhodla jsem se, že to zkusím. Vzala jsem své x let našetřené peníze a dala je do něčeho, čemu jsem se rozhodla věřit. Vše jsem se naučila za pochodu, není to nic těžké, co by někdo nepochopil. Stačí mít vůli a jít do toho naplno a ÚSPĚCH JE TÉMĚŘ JISTÝ!

Podnikat na Amazonu zvládne každý, kdo alespoň má základní přehled o tom, co je to internet, e-shop, a domluví se trošíčku anglicky.

Na internetu existuje spousta návodů, které vám mohou pomoci vše pochopit a naučí vás, jak začít. Bohužel spousta z nich má mylné a chybné informace, zastaralé apod. Pak jsou i různé online e-booky, kurzu o podnikání na Amazonu za pár korun, které slibují, že vás vše naučí. Nenechte se tím zmást, takové kurzy (e-booky), vám maximálně vysvětlí proces Amazonu a velmi základní informace, které si teoreticky můžete dohledat i v nápovědě na stránkách Amazonu.

My sami jsme si takových e-booků a kurzů pár koupili, nicméně jsme následně zjistili, že to nejdůležitější – jak úspěšně prodávat, tam chybí. Sice si třeba zvládnete najít dodavatele, objednat produkty a dostat je na Amazon, aby jste ale z toho vytvořili úspěšný business, je třeba vědět různé marketingové strategie, které aplikujete během prodeje a které vám dopomohou k úspěšnému prodeji. Takových kurzů je už méně a stojí daleko více peněz (v řádů desetitisíců až stotísíců). My jsme si dva takové kdysi koupili.

Postupem času jsme přišli i na vlastní strategie a tipy. A jelikož se nás krátce poté, co jsme se Amazonem naplno živili, neustále lidé ptali, jak to děláme, že neustále cestujeme, jak ten Amazon vlastně funguje, a jak by to mohli také zkusit.

Rozhodli jsme se udělat český online kurz o Podnikání na Amazonu.

Kde jsme shrnuli veškeré naše vědomosti, strategie, know how a vytvořili 2 měsíční online kurz, kde vás naučíme vše od A-Z, i úplné začátečníky. A samozřejmě nechybí nejdůležitější část – marketing a jak na úspěšný prodej, kapitoly, které ve většině kurzů chybí a které jsou nejdůležitější! Navíc ke kurzů nabízím naší online podporu, kdy vám pomůžeme s čímkoli bude třeba + garanci vrácení peněz, pokud zjistíte, že kurz nebo Amazon není nic pro vás.

Pro více informací se podívejte na naše stránky, které jsou zaměřené čistě na kurz www.prodejprodukt.cz

Sdílej to dál... :))Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Reddit
Reddit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *